Can Sıkıntısına Yarar, Akıl Sağlığına Zarar Man Seeking Woman’ın Yeni Sezonundan Haber Var!


192
406 shares, 192 points

Man Seeking Woman’ı bilir misiniz? Muhtemelen televizyon tarihinin en absürt komedi dizisidir kendisi. Bir bölümde yeni flörte atılması gereken mesaj hakkında tartışmak için Pentagon’u görev başında görebilirsiniz ya da İsa eski sevgilinin yeni sevgilisi olarak dizide belirebilir, bunlar ilginizi çekmediyse dünyanın bir anda sapık uzaylılar tarafından işgal edilebildiğini ve başrolün en yakın arkadaşının halinden memnun bir seks kölesine dönüştürüldüğünü söylesek yerinizden doğrulur da bir silkelenirsiniz sanırım. İşte böylesine sıradan ve gündelik meseleleri ele alan Man Seeking Woman’dan size haber getirdik. Baştan söyleyelim, bu sezon da gayet sıradan gözüküyor(!)

man-seeking-woman
Dizi FX’in komedi odaklı kanalı FXX’te yayınlanıyor bildiğiniz gibi. Yine bu kanalda geçen 2 sezonunu geçtiğimiz kış geride bırakmıştı kendisi. FXX diziye gelen ilgiden -ve bir kısım tepkiden- memnun olacak ki 3. sezonun garantisini çok vermişti. E FXX sözünü tutmuş ve dizinin 3. sezon çekimleri tamamlanmış. Kanal bunun üzerine diziye ne zaman kavuşacağımızı ve bu sezon nelere tanık olacağımızdan bahseden bir yazı yayınlamış. FXX diyor ki:

Man Seeking Woman Ocak ayının 4’ünde çarşamba günü saat akşam on buçukta üçüncü sezonuyla geri dönecek. Dizi bu sezon bir ilişkinin ölüm kalım meselelerini işleyecek. Josh Greenberg katil uzaylılar veya insan eti yiyen yaratıklar gibi zorlu ilişkiler yaşamış olsa da bu sezon en zorlu ilişkisini yaşayacak: Ciddi, uzun bir ilişki! John ve sevgilisi Lucy yıldönümleri, çift arkadaş grupları, uyuşturucu tacirleri, dost canlısı orman yaratıkları, okul harcı hatta Tanrı’nın ta kendisiyle yüzleşecekler. Tüm bunların üstesinden gelebilmek için Josh ve Lucy birbirlerini anlamak ve gerçek bir çift olmayı öğrenmek durumunda kalacaklar. Yeni sezonda Josh’ın sorumluluk sahibi ablası ve kankası Mike da yer alacak.

Gördüğünüz gibi bu sezonun da diğer sezonlardan bir farkı olmayacak, Man Seeking Woman tüm absürtlüğü ve karın ağrıtan komedisiyle geri dönecek. Doğrusu son zamanlarda şöyle kafa dağıtan komedilere ihtiyacım var, ülkece ihtiyacımız var. Man Seeking Woman ilaç gibi gelecektir sevenlerine ve yeni başlayacak olanlara. Ama baştan uyaralım diziyle başınızı tedavi etmeye çalışırken midenizi bozabilirsiniz çünkü epey yan etkileri olan konular üzerinden espri yapıyor Man Seeking Woman.


Paylaşmak ister misiniz?

192
406 shares, 192 points

0 Comments

Yorum Yazın